صفر تا 100 ترفندهای اینستاگرام برای مبتدی‌ها و حرفه ای ها


گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

فروشنده :‌ hasanmedia

%

قیمت : 0000 تومان

ترفندهای اینستاگرام .استفاده از شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام در میان مردم جهان بسیار افزایش یافته است. از این رو هر شخصی که قصد ایجاد اکانت برای شروع کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام را دارد نیاز به دیده شدن هر چه بیشتر و افزایش فالوور داشته تا محصولات خود را بفروش برساند. یا آن کاربری که در فضای مجازی اکانت‌های شخصی برای خود باز کرده و عکس‌های شخصی خود را در فضای مجازی منتشر می‌کند، نیز علاقه دارد فالوور‌های خود به صورت واقعی افزایش دهد.

در این میان نباید از افزایش روز افزون کاربران اینستاگرام چشم پوشی کرد و باید برای خود با هر موضوعی در اینستاگرام اکانت باز کرده و به فعالیت پرداخت. اما خب اگر شما یکی از کاربران قدیمی اینستاگرام باشید خواهان بالا رفتن فالوور هایتان هستید. از این رو ما در این مقاله قصد داریم ترفندهای اینستاگرام برای افزایش بازدید و فالوور را برایتان گوشزد کرده تا با استفاده از این ترفندها شاهد افزایش فالوور‌های خود در روزهای آتی باشید.

۱_ در زمان مناسب پست بگذارید

یکی از مهم‌ترین ترفندهای اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن پست‌های منتشر شده، زمان مناسب آن برای اشتراک گذاری می‌باشد. در نظر بگیرید شما در ساعات مختلفی در روز پست منتشر می‌کنید، با بررسی بازدید و لایک این پست‌ها شما به راحتی می‌توانید زمان مناسب برای انتشار پست هایتان را یافته و فعالیت خود را در آن بازه زمانی افزایش دهید. البته زمان فعالیت و انتشار پست خود را تنها در یک زمان از روز انجام ندهید زیرا هر بازه‌ی زمانی مخاطب‌های خاص خودش را دارد. حداقل ۳ زمان پر مخاطب برای اشتراک گذاری پست هایتان انتخاب کنید.

در این بین شما می‌توانید از زمان منتشر شدن پست‌های یک پیچ خاص با خبر شوید. در نظر بگیرید برای شما یک اکانت در اینستاگرام از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می‌خواهید از اولین کسانی باشید که هنگام منتشر شدن پست در آن اکانت با خبر می‌شوید.

برای عملی کردن این ترفند کافی است به اکانت مورد نظر رفته و آیکون سه نقطه در آن صفحه را لمس و سپس گزینه “turn on post notifications” را لمس کنید و اگر می‌خواهید از استوری‌های منتشر شده آن اکانت هم بلافاصله خبر دار شوید، گزینه پایینی آن یعنی ” turn on story notifications” را روشن کنید. اگر غیر فعالسازی این ویژگی را هم در نظر دارید دوباره آیکون سه نقطه را لمس کرده و “off post notifications” را انتخاب کنید تا اعلان مربوطه برایتان نماش داده نشود.

ارائه آمار‌های مختلف

بعد از بیزینسی کردن اکانت خود چند روز لازم است تا اینستاگرام برای شما  آمار هایی چون تعداد بازدید اکانت و پست هایتان، آمار افزایش و یا کاهش لایک، کامنت، فالوور‌ها در مدت یک هفته ارائه دهد و همچنین آمار برتری جنسیتی، منطقه ای و آمار‌های دیگری در بین فالوورهایتان را ارائه دهد که نمونه‌ها ی آن را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

 

۲_ اکانت خود را بیزینسی کنید!

از دیگر ترفندهای اینستاگرام که بسیار مهم و استفاده از آن برای اکانت‌های با موضوع  بیزینسی  واجب است بیزینس کردن اینستاگرام می‌باشد. اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ این قابلیت را برای پیچ‌های با موضوع فورشگاهی فعال کرد تا راه‌های ارتباط در این اکانت‌ها را با مشتری هایشان بیشتر و راحت‌تر کند. در این بین قابلیت‌های زیادی از جمله ارائه آمار‌های مختلف و نیز بالا بردن امنیت اینستاگرام را میشود با فعال کردن ویژگی بیزینس در اینستاگرام پیاده سازی کرد.

فعال شدن راه‌های ارتباطی بیشتر در بخش پروفایل اینستاگرام

با تبدیل صفحه پروفایل به بیزینس پروفایل شکل صفحه پروفایل شما تغییر کرده و سه کادر با نوشته آبی رنگ در این بخش نمایان می‌شود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید کادر “call”,”email”,”directions” اضافه خواهد شد که می‌توانید از یک یا دو و یا از هر سه مورد آن برای ارتباط بیشتر و راحت‌تر بین خود و کاربران تان استفاده کنید.

۳_ برای خود آلبوم بسازید

از دیگر ترفندهای اینستاگرام میتوان به بخش آلبوم‌ها اشاره کرد. اینستاگرام در آپدیت هایی که پیشتر ارائه داد بخشی برای جمع آوری پست‌های مورد علاقه شما که می‌خواهید همیشه در دسترس تان باشد را فعالسازی کرد، تا در پی آن برای خود آلبوم‌های متفاوتی با موضوع متفاوتی بسازید. برای مثال در نظر بگیرید در حال اینستا گردی هستید و در این بین از پست یک اکانت دیگر خوشتان آمده و میخواهید آن را نشانه گذاری کرده تا در صورت خواست خود به راحتی وارد آن پست شده و دوباره آن را مشاهده و یا به دوستانتان نشان دهید. همانطور که گفتیم اینستاگرام چنین ویژگی را فعال کرده برای بهره مندی از آن کافیست وارد یک پست شده و آیکون بوکمارکی که در عکس زیر مشخص شده را لمس کنید تا آن پست مد نظر در بخش آلبوم‌های شما ذخیره شود.

حال برایتان سوال پیش آمده که بخش آلبوم در اینستاگرام کجاست؟

برای ورود به این بخش کافی است وارد بخش پروفایل اینستاگرام تان شده و سپس آیکون بوکمارکی را لمس کرده تا عکس‌های ذخیره شده توسط خودتان را مشاهده کنید این بخش دارای دو گزینه “all” و “collections” می‌باشد. برای دانستن  تفاوت این دو کافی است تصور کنید که شما تا به حال ۱۰ پست در این بخش ذخیره کرده اید که سه تا از پست‌ها مربوط به موضوع آشپزی مربوط میشود. با لمس کردن علامت + در بالای صفحه این سه پست را آلبوم کرده و نام متناسبی برای این آلبوم انتخاب می‌کنید. البته می‌توانید هنگام ذخیره یک پست در اینستاگرام با نگه داشتن علامت بوکمارکی آن، مستقیما آن را وارد آلبوم مد نظر خود کنید.

۴_ از لینک‌های بیشتری در بخش بیو اینستاگرام تان استفاده کنید

یکی از مهم‌ترین ترفندهای اینستاگرام که لازم است هر کاربر اینستاگرام از آن استفاده کند استفاده از لینک متعدد در بیو اینسنتاگرام خود می‌باشد. تا به حال خواسته اید که در بخش بیو اینستاگرام به جای یک لینک از لینک‌های متعددی استفاده کنید؟ اما این امکان به صورت مستقیم از طریق خود اینستاگرام وجود ندارد و تنها میتوانید یک لینک در این بخش اضافه کنید. برای حل این مشکل تیم اینبو با آپدیتی با عنوان لینک ساز اینستاگرام ویژگی فراهم ساخته تا شما لینک‌های متعدد خود را در یک لینک متمرکز کرده و آن را در بیو پیچ تان جاگذاری کنید تا فالوور هایتان با لمس لینک مرجع با لینک‌های شما مواجه شوند.

۵_ پست‌های لایک کرده خود را مشاهده کنید

وقتی پستی را داخل اینستاگرام لایک می‌کنید در بخش تنظیمات با عنوان “posts you,ve liked” ذخیره شده و می‌توانید با مراجعه به این بخش، وارد آن شده و از آخرین لایک کردن خود تا انتها نگاه و بررسی کنید. برای این کار کافیست وارد بخش پروفایل اینستاگرام خود شده و سپس آیکون سه نقطه در سمت بالا سمت راست را لمس کرده و سپس از قسمت “account” گزینه “posts you,ve liked” را لمس کنید و تمامی پست هایی که در یک روز و روز‌های قبل لایک کرده اید را می‌توانید مشاهده کنید.

۶_ پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام

در جدیدترین آپدیت اینستاگرام بعد از ورود به بخش تنظیمات پیچ، باید وارد قسمت Privacy شوید، گزینه “search history” را لمس کنید تا وارد صفحه ای شوید که نوشته آبی رنگی با عنوان “clear search history” را نشان میدهید که به معنای پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام  میباشد. بعد از انتخاب این نوشته آبی رنگ، اینستاگرام از شما دوباره سوال میپرسد که آیا قصد حذف تاریخچه را دارید که شما در صورت مطمئن بودن از قصد خود باید گزینه اول یعنی “yes, i,m sure” را انتخاب کنید تا تاریخچه شما پاک شود و بعد از آن برای مطئن شدن از این اتفاق می‌توانید به بخش اکسپلور اینستاگرام رفته تا تغییرات مربوطه را مشاهده کنید.

 

نظر

0 نظر

*